Tvorba nezávislých webových stránek a e-shopů

Kód: 57
25 000 Kč
Můžete objednat

Specializujeme se  na tvorbu webových stránek a eshopů, které si budete moci sami spravovat a budete zcela nezávislí na externích programátorech. Pracujeme a doporučujeme platformy WIX a SHOPTET, kde navrhneme kompletní projekt. Jakmile je vše připraveno ke spuštění, společně projdeme celou administraci, vysvětlíme vám vše potřebné a můžeme projekt spustit on-line. V 99% administrace již nebudete potřebovat žádnou externí pomoc s nastavením, vše dokážete řešit sami a nebudete muset čekat na programátora, kdy se vám bude věnovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše Nabídka:

  1. Nezávazná konzultace: Věříme, že úspěšný projekt začíná konverzací. Nezáleží na tom, zda uvažujete o vytvoření nového webu nebo eshopu, nebo o modernizaci stávajícího – rádi si vás poslechneme. S našimi odbornými znalostmi v oboru vám můžeme poskytnout cenné rady a směr pro váš projekt.

  2. Návrh architektury celého projektu: Po naší konzultaci začneme pracovat na návrhu základní struktury vašeho projektu. To je základ, na kterém budeme stavět. Naše řešení budou plně na míru vašim potřebám a cílům.

  3. Grafický návrh Layoutu: Naše týmy talentovaných grafiků vytvoří unikátní design, který osloví vaše cílové skupiny a zvýší pravděpodobnost  konverze. Každý detail bude promyšlen s ohledem na vaši značku a vaši vizi.

  4. Profesionální vývoj a implementace: Na základě navrženého layoutu budeme provádět vývoj a implementaci projektu na platformě vašeho výběru (WIX nebo SHOPTET). Zajištění rychlosti, výkonu a bezpečnosti je pro nás prioritou.

  5. Odborné poradenství a podpora: Během celého procesu a i po dokončení vám budeme k dispozici pro rady, vylepšení a dotazy. Jsme tu, abychom vám zajistili co nejlepší výsledky.

Jsme zde, abychom vám pomohli s celým procesem vytvoření nového webu nebo eshopu, který bude splňovat i ty nejnáročnější požadavky. Naším cílem je předat vám plnou kontrolu nad vaším online projektem, abyste byli zcela nezávislí a projekt se vám zbytečně neprodražoval do nekonečna.