Publikace vašeho článku s propagací v ceně

Kód: 43
Značka: RETEL
490 Kč
Můžete objednat

Objednejte si naši službu publikace článku s propagací. Dodejte nám svůj již hotový článek a my se postaráme o jeho publikaci na našem magazínu www.retel.cz a propagaci na sociálních sítích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte způsob, jak dostat svůj článek k širokému publiku a získat maximální dosah? Máme pro vás ideální řešení! S naší službou publikace a propagace článků na sociálních sítích se vám dostane nejen zveřejnění na naší platformě, ale také profesionální a cílené propagace na Facebooku a Instagramu!

Jak to funguje? Po zakoupení této služby nám stačí poslat váš článek a případné fotografie, které chcete pro článek použít. Pokud nemáte vlastní fotografie, nevadí, použijeme nejlepší ilustrační fotografie z našich placených fotobank a vybereme ty, které nejlépe ladí s vaším obsahem.

Pro váš článek vytvoříme aktivní kampaň na sociálních sítích zaměřenou na vaši cílovou skupinu podle věku, pohlaví, zájmů a regionu, aby byl váš článek viditelný pro co největší množství relevantních čtenářů.

S publikací na našich stránkách získáte odkazy v článku a ve fotografiích na vaše webové stránky nebo e-shop, což podpoří budování zpětných odkazů pro vaše stránky.

Základní hodnota propagace článku na sociálních sítích Facebook a Instagram je ve výši 100 Kč. Tuto hodnotu můžete navýšit a k publikaci článku si můžete dokoupit kredit pro propagaci vašeho článku.

 

 

 

6-19