Nabízíme publikaci vašeho článku s propagací v ceně

Kód: 43
Značka: RETEL
690 Kč
Můžete objednat

Pokud už máte hotový článek a chtěli byste ho mít publikovaný na našich stránkách, máme pro Vás skvělou možnost. S naší službou publikace článku získáte nejen zveřejnění na naší platformě, ale také placenou propagaci na sociálních sítích, díky čemuž se Váš článek stane viditelným a přístupným pro mnoho lidí. Všechno tohle získáte za jednu atraktivní cenu. Objednejte si publikaci Vašeho článku s námi ještě dnes!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte způsob, jak dostat svůj článek k širokému publiku a získat maximální dosah? Máme pro Vás ideální řešení! S naší službou publikace a propagace článků na sociálních sítích se Vám dostane nejen zveřejnění na naší platformě, ale také profesionální a cílené propagace na Facebooku.

Jak to funguje? Po zakoupení této služby nám stačí poslat Váš článek a případné fotografie, které chcete pro článek použít. Pokud nemáte vlastní fotografie, nevadí, použijeme nejlepší ilustrační fotografie z našich placených fotobank a vybereme ty, které nejlépe ladí s Vaším obsahem. Dále se postaráme o optimalizaci nadpisu Vašeho článku pro SEO a vkládání klíčových slov, aby Váš obsah získal co největší pozornost a dostal se výše v internetových vyhledávačích.

A co propagace? Naše aktivní kampaně na sociálních sítích zaměřujeme na Vaši cílovou skupinu, podle věku, pohlaví, zájmů a regionu, aby byl Váš článek viditelný pro co největší množství lidí, kteří se právě zajímají o Vaše téma. Naše reklamní kampaně jsou velmi úspěšné, takže Váš článek získá nejen větší návštěvnost a dosah, ale i sílu a autoritu.

Co je obsahem naší služby? Kromě publikace na našich stránkách zahrnuje naše služba i doprovodné fotografie z námi placených fotobank, odkazy v článku a ve fotografiích na Vaše webové stránky nebo e-shop, publikování článku na trvalou dobu a vytvoření profesionální kampaně s propagací článku na sociální síti Facebook v hodnotě 100 Kč.

Nemusíte se starat o nic, my se postaráme o vše, co potřebujete pro zvýšení čtenosti a viditelnosti Vašeho článku. 

 

 

6-19