Nabízíme psaní a publikaci článků s aktivní propagací v ceně

Kód: 49
Značka: RETEL
990 Kč
Můžete objednat

Chcete zviditelnit své podnikání a získat větší návštěvnost na svých webových stránkách? Zvolte naši službu a získejte na míru psaný článek, který bude publikován na našich stránkách. V ceně této služby je zahrnuta i placená propagace na sociálních sítích, která zajistí větší dosah a čtenost Vašeho článku. Takže neváhejte a získejte s námi nejen kvalitní článek, ale také zvýšení návštěvnosti a lepší pozice ve vyhledávačích. Vyberte si tuto možnost a my se postaráme o zbytek!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme službu propagace produktů a služeb pro firmy, které chtějí zvýšit svou návštěvnost a zlepšit své pozice ve vyhledávačích. Prostřednictvím našich článků získají nejen větší návštěvnost na svých stránkách, ale také zlepší své klíčová slova a posílí své postavení v online prostředí.

Náš tým zkušených autorů vytvoří pro Vás originální a neduplicitní text na dané téma, které si předem s Vámi odsouhlasíme. Po korektuře a finálním odsouhlasení Vám článek zašleme ke kontrole a přidáme doprovodné fotografie z námi placených fotobank nebo z fotografii, které nám určíte. Odkazy na Vaše webové stránky nebo e-shop jsou samozřejmostí.

Po publikování článku na našich stránkách, které jsou navštěvované denně tisíci uživateli, zajistíme také jeho aktivní propagaci na sociálních sítích. Díky tomu zvýšíme jeho čtenost, sílu a dosah, čímž přivedeme více potenciálních zákazníků na Vaše stránky.

V ceně naší služby je zahrnuto vše potřebné k úspěšné propagaci Vašeho produktu nebo služby - napsání originálního článku, korektura, finální odsouhlasení, doprovodné fotografie, odkazy na Vaše webové stránky nebo e-shop, publikování článku na trvalou dobu a aktivní reklamní kampaň na sociální síti Facebook v hodnotě 200 Kč.

Využijte naši službu a zvyšte svou online přítomnost a úspěšnost svého podnikání. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na tématu Vašeho článku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

 

 

6-19