Generování potenciálních zákazníků a zakázek pomocí (LEADŮ)

Kód: 52
Značka: RETEL
6 050 Kč
Můžete objednat

Zajistíme pro Vás příliv potenciálních zákazníků, kteří projevili zájem o reklamu na Váš produkt nebo službu a zanechají na sebe kontaktní údaje prostřednictvím kontaktního formuláře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specializujeme se na tvorbu reklam na sociálních sítích, které jsou propojeny s kontaktními formuláři. Tato forma propagace se hodí především pro poskytovaletele služeb, kteří potřebují získat kontakt na potenciálního zákazníka a získat novou zakázku. Pomocí reklam a formulářů získáte aktuální kontaktní údaje na potenciálního zájemce (jméno, příjmení, telefon, email, město apod.).

Tvoříme grafické zpracování a zajišťujeme kompletní nastavení a správu daných reklam. Zajišťujeme profesionální správu reklamních účtů na sociálních sítích. Jakmile je kampaň spuštěna, zajišťujeme sledování a zlepšování jejího výkonu, předáváme Vám aktuální informace z formulářů. Každý den tak máte nové poptávky od potenciálních zájemců, kteří čekají na Vaše zpětné kontaktování a předání více informací k danému produktu nebo službě. 

Pro zahájení spolupráce je třeba nastavit Facebook Business Manager, Facebook pixel, účet pro reklamu a obchodování, případně katalog pro zobrazení obchodu.

500.000,- Kč (Příspěvek na Instagramu) (Příběh na Instagramu) (1910 × 1000 px)

Cena za 1 LEAD se pohybuje okolo 100 - 300 Kč a je účtována z Vaše účtu pro obchodování na Facebooku. 

Paušání cena za nastavení účtu, správu a tvorbu rekampaní vč. grafických a textových prací je 5.000,- Kč bez DPH za měsíc.