Generování potenciálních zákazníků a zakázek pomocí kontaktních formulářů

Kód: 52
Značka: RETEL
5 000 Kč
Můžete objednat

Zajistíme pro Vás příliv potenciálních zákazníků, kteří projevili zájem o Váš produkt nebo službu a zanechali na sobě kontaktní údaje prostřednictvím kontaktního formuláře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specializujeme se na vytváření inovativních reklamních kampaní na sociálních sítích, které jsou propojeny s kontaktními formuláři. Tato forma propagace je ideální pro poskytovatele služeb, kteří hledají nové zakázky a potřebují získat aktuální kontaktní údaje od potenciálních zákazníků. Naše služby zahrnují tvorbu grafického obsahu a kompletní správu reklam, zajišťujeme profesionální správu Vašeho reklamního účtu na sociálních sítích.

S naším řešením můžete očekávat neustálý příliv nových zakázek a zákazníků, kteří se aktivně zajímají o Váš produkt nebo službu. Nastavíme a vytvoříme reklamní kampaň na Váš produkt nebo službu a pokud zájemce projeví zájem, zanechá na sebe kontaktní údaje s očekáváním, že jej budete brzy kontaktovat. Sledujeme a zlepšujeme výkonnost kampaní, a předáváme Vám aktuální informace z kontaktních formulářů, takže máte vždy rychlý přehled o každém novém zájemci. To Vám umožní velmi rychle reagovat na poptávku zájemce, poskytnout mu více informací, a získat novou zakázku nebo zákazníka.

Pro zahájení spolupráce je potřeba nastavit Facebook Business Manager, Facebook pixel, účet pro reklamu a obchodování, a případně katalog pro zobrazení obchodu. Cena za 1 potenciálního zákazníka se pohybuje většinou v rozmezí od 100 do 300 Kč a je účtována přímo z Vašeho účtu pro obchodování na Facebooku.

Abychom Vám umožnili maximální efektivitu, nabízíme Vám základní paušální cenu za nastavení účtu, správu a tvorbu reklamních kampaní, včetně grafických a textových prací, za 5 000 Kč bez DPH za měsíc. Objednejte si naše služby ještě dnes a užijte si nekonečný proud nových zákazníků!

500.000,- Kč (Příspěvek na Instagramu) (Příběh na Instagramu) (1910 × 1000 px)