Generování potenciálních zákazníků (LEADŮ)

Kód: 52
Značka: RETEL
7 260 Kč
Můžete objednat

Zajistíme pro Vás příliv potenciálních zákazníků, kteří sami projeví zájem o Váš produkt nebo službu a zanechají na sebe kontaktní údaje skrze formulář.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomocí služby Generování potenciálních zákazníků, získáte stálý přísun nových a nových klientů, kteří sami projevili zájem o Vaši službu nebo produkt. Klient na sebe zanechá kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, email, město apod.), a čeká až ho budete zpětně kontaktovat. Vyvtvoříme Vám grafické zpracování, textové návrhy kampaně a zajistíme profesionální propagaci formulářů pomocí sociálních sítí. Poté, co je kampaň spuštěna, zajišťujeme sledování a zlepšování jejího výkonu a předáváme Vám aktuální informace z formulářů. Každý den tak máte nové klienty, kteří čekají na Vaše zpětné kontaktování a předání více informací k danému produktu nebo službě. 

Pro zahájení spolupráce je třeba nastavit Facebook Business Manager, Facebook pixel, účet pro obchodování a případně katalog pro zobrazení obchodu. Je možné nastavit individuální konverzní události, které povedou např. k vyplnění formuláře na Vašem webu. Jakmile nastavíme vše potřebné, stanovíme si limit pro čerpání kreditu z účtu, který chcete na daný měsíc investovat. 

500.000,- Kč (Příspěvek na Instagramu) (Příběh na Instagramu) (1910 × 1000 px)

Cena za 1 LEAD se pohybuje okolo 100 - 300 Kč a je účtována z Vaše účtu pro obchodování na Facebooku. 

Paušání cena služby za nastavení a správu kampaní je min. 6000 Kč bez DPH / měsíc.

Reklamní kampaně zaměřené na Generování potenciálních klientů je možné kombinovat s prodejní kampaní zaměřenou na prodej z katalogu, který vede klienty na Váš E-shop.