Zveřejněte svůj článek na naší platformě a získejte větší dosah díky placené propagaci na sociálních sítích!

Chcete, aby Váš článek získal větší pozornost? Naše nová služba publikace článku Vám umožní zveřejnit Váš text na naší platformě a získat tak přístup k mnoha potenciálním čtenářům. Ale to není všechno - v ceně publikace článku nabízíme také placenou propagaci na sociálních sítích, což znamená, že Váš článek bude viditelný pro ještě mnohem více lidí.

3

Ať už píšete o čemkoliv, naše služba Vám umožní dosáhnout širokého publika a zviditelnit Vaš článek uživatelům sociálních sítí Facebook a Instagram. A to vše za velmi atraktivní cenu. Nejde jen o to, že Vám nabízíme zveřejnění Vašeho článku na naší platformě, ale také o to, že zajistíme, aby se Váš článek dostal k těm správným lidem, pomocí cílené reklamní kampani. S naší placenou propagací na sociálních sítích máte jistotu, že Váš článek bude vidět mnoho potenciálních čtenářů.

Tak co ještě čekáte? Nechte svůj článek dostat se tam, kde má být - k Vašim čtenářům. Objednejte si publikaci Vašeho článku s námi ještě dnes a začněte získávat větší dosah a pozornost.