Zakrývací plachty ochrání před nepřízní počasí bazén, zahradní nábytek i pískoviště

Máme-li zahradu, chceme si na ní co nejlépe užívat volný čas. Proto ji kultivujeme a pořizujeme na ni nejrůznější vybavení. Za hezkých dnů si pak doma, ale přece na čerstvém vzduchu čteme nebo se věnujeme péči o trávník a květiny, zatímco si děti vesele hrají. A jakmile se sejde celá rodina nebo dorazí hosté, usadíme se na terase a užíváme si společné chvíle.

zakrývací plachty

 

Lavičkám, palivovému dřevu i prolézačkám rozmary počasí škodí

Máme-li děti, vyhrazujeme jim na zahradě dostatek prostoru, na který umísťujeme pískoviště a prolézačky. Pro celou rodinu pořídíme stůl s židlemi nebo křesílky na terasu a pod stromy lavičku, na které si můžeme v příjemném stínu posedět i za prudkého slunečního žáru. A samozřejmě chceme, aby nám vše, co jsme pořídili, dlouho a dobře sloužilo. Dřevu, kovu i textilu ale škodí povětrnostní vlivy a dokáží rychle napáchat značné škody. Ochrana před počasím je proto důležitá a neměli bychom ji v žádném případě podceňovat. Skvěle poslouží zakrývací plachty. Ocení je i majitelé restaurací se zahrádkou, kempy a další ubytovací zařízení.

Krycí plachty pomohou zajistit, aby byla voda v bazénu stále čistá

Průzračná voda v bazénu přímo vyzývá k vodním hrátkám. A mnohem lépe se nám bude udržovat čistá, když si na bazén pořídíme zakrývací plachtu přímo na míru. Ochrání bazén před padajícím listím i dalšími mechanickými nečistotami.

Kde pořídit kvalitní zakrývací plachty?

Osvědčeným dodavatelem krycích plachet je firma Plachty Štěpáník. Kromě širokého sortimentu již hotových zakrývacích plachet si u ní můžeme nechat vyrobit i krycí plachtu přímo na míru. Krycí plachty s oky dokonale ochrání veškerý majetek, který je skladován venku, ať se jedná o zahradní nábytek, stavební materiál, palivové dřevo nebo nejrůznější nástroje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení