Lakovací kabina – vybavení, bez kterého se autolakovna neobejde

Vybrali jste si jako podnikatelskou činnost provoz autolakovny? V tom případě, je potřebná veškerá podpora, která vám zajistí dobré jméno a spoustu spokojených zákazníků. Podpora spočívá také v kompletním vybavení autolakovny, bez kterého by ani nebylo možné činnost provozovat.

 

 

Profesionální vybavení totiž poskytne vašim zákazníkům veškerý komfort a pestrý sortiment služeb, díky kterým se k vám budou rádi vracet. K důležitému vybavení každé autolakovny či lakovny patří lakovací kabiny.

Lakovací kabiny

 

V tomto případě jde o výběr, který musí být vysoce kvalitní a poskytovat různé varianty možností pro uspokojení potřeb a požadavků zákazníků. Zákazníci se o svoje čtyřkolové miláčky vzorně starají, a tak je samozřejmé, že služby pro úpravy povrchů budou pořád žádané. Nějakému škrábanci, ťuknutí, výměně dílů či touze po novém nástřiku se nikdo nevyhne, a to potom chce svěření vozidla jedině profesionálům s kompletním vybavením.

 

Lakovací kabiny slouží jako profesionální boxy pro nanášení nátěrových hmot různých druhů na jednotlivé díly či velké plochy. Jejich účelem je vytvořit podmínky pro profesionální a bezpečné provádění činnosti s vysokým důrazem na kvalitní výsledky práce a produktivitu. 

 

Proto se na trhu můžete setkat s různými modely, které mají specifické rozměry, vlastnosti či celkovou stavbu. Co provoz to jiné požadavky, a proto je důležité, aby výběr odpovídal konkrétní poptávce a bylo možné vybrat si lakovací kabinu do každého provozu. 

 

K tomu patří také pestrý výběr dalšího příslušenství jako třeba plošiny, přesuvné lávky, zvedáky a další manipulační či jiná technika.

Další důležité vybavení autolakovny

 

Kromě lakovacích kabin vyžadují autolakovny i další důležité vybavení jako například míchací boxy, odsávací stěny, přípravná pracoviště, vstupní a výstupní agregáty, sušící kabiny a mnoho dalšího.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení