Svatba v Chorvatsku? Skvělý nápad!

Mauritius, nebo Las Vegas? Kdepak! Řekněte své sladké ano v Chorvatsku!

Máme pro vás opravdu jedinečnou svatební opravdu jedinečnou svatební destinaci. A ne zas tak moc vzdálenou od Česka, tudíž cenově dostupnější, než jsou ty exotické.

Návrh bez názvu-36

Proč se vzít v Chorvatsku?

Vdáváme se či ženíme jednou, dvakrát, třikrát za život. A i z tohoto důvodu by svatební den rozhodně měl stát za to. Představy o tom, jak by ideální svatební den měl vypadat, se různí. Někdo touží po svatbě v kostele, jiný na louce, třetí třeba v balónu. Ve výsledku je však víceméně jedno, kde se vezmeme, hlavně, že před oltářem budeme stát s tím pravým (pravou) a budeme s ním (s ní) šťastní. I přesto ale taková svatba v Chorvatsku stojí za zvážení. A to hned z několika důvodů.

Dokonalá svatba v zahraničí

Třeba proto, že svou svatbu můžete spojit s líbánky a nezapomenutelnou dovolenou. Chorvatsko totiž nabízí všechno. Krásné a především čisté moře, přírodní krásy, bohatou historii i kulturu. Chorvaté jsou pohostinní a Čechy mají rády. Tato země je zkrátka příslibem dokonalé svatby v zahraničí.

Naplánují, připraví a zrealizují

Specialisty na svatby v Chorvatsku najdete ve firmě Absolute Day, kteří vás vaši svatbu naplánují, připraví a zrealizují od A do Z. V první řadě najdou dokonalé místo. Nabízí se třeba zelená Istria, konkrétně nejmalebnější, nejromantičtější a nejfotogeničtější město v Istrii Rovinj. K prožití dokonalého romantického dne ale přímo vyzývá i historický Spilt ve střední Dalmácii. Nebo ostrov slunce a levandule Hvar.

Dokonale zkoordinovaná svatba

Místem ale vše jen začíná. Dokonalá svatba je především ta dobře zkoordinovaná. Vyladěná do posledního detailu. Svatba, na kterou nejenom snoubenci a budoucí manželé, nýbrž také svatebčané hned tak nezapomenou. A i za to vám ve firmě Absolute Day ručí. Podrobnosti hledejte na odkazu svatba Chorvatsko.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení