Spediční firma, která nabízí nadměrnou přepravu

V současné době je nadrozměrná přeprava poměrně náročná na administrativu a plánování. Pokud potřebujete přemístit z jednoho konce republiky na druhý například velkou konstrukci či jakýkoliv jiný náklad, není nic jednoduššího než si objednat logistickou firmu. Postará se totiž o všechno potřebné.

Jestliže je ve vašem hledáčku spediční firma, která se specializuje na přepravu zásilek jak v rámci České republiky, tak i do zahraničí, obraťte se na Easy Logistics. Ve svém portfoliu má totiž spediční služby, přičemž realizuje mezinárodní a vnitrostátní dopravu.

nadměrná přeprava

Co si představíte, když se řekne nadrozměrná doprava? V podstatě se jedná o zajištění přepravy těžkých i nadrozměrných nákladů. Po celou dobu je nezbytný i doprovod. Stejně tak je důležité správně naplánovat trasu, protože ne všechny silnice povolují nadměrné náklady.

Easy Logistics se vám postará o vše, co nadměrná přeprava zahrnuje. Zajistí administrativní záležitosti, naložení nákladu a jeho převezení na místo určení. Danou cestou můžete tedy nechat převézt třeba pásovou a kolovou techniku, stavební stroje, zemědělskou techniku, různé konstrukce, generátory, hřídele a podobně.

Jaké rozměry může mít nadměrný náklad?

Společnost Easy Logistics má stanovené i limity, aby mohla být přeprava nadrozměrných zásilek realizována. Maximální délka totiž může dosahovat 22 metrů, šířka 6 metrů a výška 4,5 metru. Limity se týkají mezinárodních přeprav. V případě vnitrostátních přeprav jsou limity o několik desítek centimetrů větší.

Jestliže si tedy chcete objednat služby specialisty Easy Logistics, můžete ji kontaktovat přes formulář na webových stránkách, případně zavolat přímo na telefonní číslo +420 800 499 400. Easy Logistics se stane vaší pravou rukou při logistice.

Jak probíhá nadrozměrná přeprava?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení