Průmyslová váha zvýší efektivitu provozu a omezí provozní náklady

Každý, kdo se při svém podnikání zabývá přepravou materiálu, zboží či zásilek, dobře ví, jak důležité je vždy znát přesnou hmotnost nákladu. To platí nejen v silniční, ale také v železniční, letecké i lodní dopravě. Důsledným vážením lze předejít mnoha problémům.

Proč je na místě používat průmyslové váhy

Každý nákladní automobil, dodávka, železniční vagón, letadlo, nákladní loď i jakékoli tažné či tlačné zařízení mají určitou maximální nosnost, která by za žádných okolností neměla být překročena. Navíc je třeba vyhovět i právním předpisům, za jejichž nerespektování hrozí často i velice citelné sankce. Při kontrolování váhy lze také výrazně snížit náklady vynaložené na dopravu. Přetížení se totiž negativně projevuje na spotřebě dopravního prostředku a v jeho důsledku dokonce dochází i k výrazně rychlejšímu opotřebení. Průmyslové váhy jsou proto optimálním řešením pro každou přepravní společnost.

průmyslové váhy

Nejžádanější průmyslová váha je autováha

Silniční přeprava u nás v současné době dominuje. A jedním ze zařízení, která pomáhají k zajištění její efektivnosti a bezpečnosti, je automobilová váha. Mezi naprostou špičku patří silniční autováha Tenzona, která se skládá z mechanické konstrukce a elektronické části s tenzometrickými snímači a vážním indikátorem. Vyznačuje se vysokou přesností, jelikož se průběžně přizpůsobuje změnám teploty, kolísání napětí, průhybu snímače i dalším proměnlivým jevům. Lze ji používat i v extrémních podmínkách a v případě potřeby vybavit nadstavbovým sofistikovaným řešením.

Tenzometrické váhy tu jsou pro pro všechny ostatní způsoby přepravy

Tenzometrická váha je průmyslová váha určená zejména pro letadla a železniční vagóny. Jedná se o specializované řešení realizované na zakázku v závislosti na přesných potřebách provozovatele váhy. Zkušení konstruktéři z Tenzony dokáží navrhnout a sestrojit špičkovou tenzometrickou váhu optimalizovanou pro konkrétní provoz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení