Prodělají sázkové kanceláře opět milióny na volbách? 500 Kč zdarma si můžete vyzvednout ihned

První říjnový víkend proběhnou v České republice komunální a senátní volby. Rozhodne se o složení a obsazení obecních zastupitelstev a městských radnic a také dojde ke zvolení 27 nových senátorů. Volební kampaň je v posledních týdnech v plném proudu a objevují se pochybné kauzy a neověřené zprávy, které mohou volby ovlivnit. Jednou z takových kauz je i boj o přijetí 50 syrských sirotků, které odmítá premiér Andrej Babiš. Věřme, že většina voličů se podobnými kauzami ovlivnit nenechá, protože přijetí či nepřijetí syrských sirotků nemá s komunální politikou nic společného.

 

 

Kromě toho, že volby jsou velice důležitou součástí fungování státu a samospráv, tak se také jedná o skvělou příležitost pro všechny občasné i pravidelné sázkaře, protože v případě voleb sázkové kanceláře nemají při vypisování kurzů mnoho informací a často udělají chybu. Například po výhře Miloše Zemana v prezidentských volbách zaznamenaly sázkové kanceláře rekordní ztráty v řádu desítek milionů korun.

 

Další zajímavostí, o které možná nevíte, je skutečnost, že si na volby můžete vsadit úplně zadarmo. Sázkové kanceláře totiž v boji o nové zákazníky rozdávají štědré dárky, takže můžete snadno získat několik tisíc a to úplně bez rizika. Například sázková kancelář Fortuna každému novému zákazníkovi nadělí bonus, díky kterému získá 500 Kč bez rizika prohry.

 

Bonus funguje tak, že si nový hráč založí z mobilu nebo počítače online účet u Fortuny a vsadí za 200 Kč. Fortuna mu po uzavření sázky okamžitě vyplatí bonus 400 Kč. Dalších 300 Kč Fortuna vyplatí hráči za fyzické ověření účtu na kterékoli pobočce. Celkem tedy do Fortuny vložíte 200 Kč, ale dostanete 700 KčRozdíl činí 500 Kč ve Váš prospěch a tuto částku můžete kdykoli vybrat nebo třeba vsadit na zmiňované volby. Pokud si chcete účet ve Fortuně založit a získat 500 Kč zadarmo, klikněte zde a vyplňte registrační formulář.

 

Pochopitelně Fortuna není jedinou sázkovou kanceláří, která nabízí peníze zdarma. Dalšími jsou Tipsport, Sazkabet nebo SynotTip. Podívejte se na seznam všech sázkových kanceláří, které nabízí bonus zdarma. Pokud využijete všech bonusů a peníze vyberete, můžete za pár minut získat téměř 2 tisíce korun.

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!