Příjemné spaní - postele z masivu

V každém bytě (bez ohledu na počet pokojů) není nikdy k dispozici dostatek místa pro ukládání. A jelikož kvalita je prvořadá, proto se v poslední době preferují postele z masivu. Jsou pohodlné, trvanlivé s nadčasovým designem. A pokud zvolíte postele s úložným prostorem, konečně se nebude muset trápit, kde uschovat peřiny nebo jiné věci. Koho by stále bavilo přenášet peřiny z jednoho pokoje do druhého, případně do chodby, kde z důvodu nedostatku místa máte vestavěnou skříň.

 

 

Postele z masivu s úložným prostorem – praktické využití

Postele z masivu s úložným prostorem se ve skutečnosti mohou stát vaší další "skříní", která je vždy po ruce. Přece si nebude pod postel dávat krabice od banánu, ve kterých budete mít neúhledně uložené přikrývky, přehozy, sezonní věci apod. Díky posteli s úložným prostorem bude celá ložnice vždy vypadat velmi čistě a útulně. Z hygienických důvodů se doporučují peřiny ukládat, nikoliv nechávat na lůžku. Úložné prostory pod postelí se nejčastěji používají na věci pro dlouhodobé ukládání, to znamená ty, které se používají občas. Příkladně zimní. Nemusíte se bát, že vaše věci budou pod postelí trpět.  Výrobci do takového nábytku vrtají otvory pro cirkulaci vzduchu.

 

 

Postele s úložným prostorem vám uspoří místo

Trh nabízí manželské postele z masivu s úložným prostorem nebo jednolůžka s boxy.  Úložné prostory pod postelí jsou řešené buď jako samostatné dva šuplíky, nebo jeden o velikosti postele.  Zásuvky jsou vhodnější hned ze svou důvodu. Lze je vytahovat z pod postele z obou stran. Což je zvláště výhodné, pokud dva lidé používají stejnou postel - každý z nich má své vlastní boxy s pohodlným přístupem. Nebo jsou k dispozici postele s jednoduchým zvedacím mechanizmem, který vám umožní snadno zvednout a spustit postel a otevřít úložný prostor.