Přemýšlíte nad tím, jak zvýšit návratnost investic do online reklamy?

Webové notifikace jsou řešení, které potřebujete! S naším praktickým nástrojem a doplňkem pro webové stránky získáte funkci zachycení návštěvnosti a získání povolení k odesílání webových notifikací. Už nemusíte ztrácet návštěvníky bez toho, aby uskutečnili konverzní událost. Webové notifikace jsou skvělý nástroj k zpětnému oslovení návštěvnosti a poskytuje doslova nejlevnější remarketing v haléřových položkách. 
investujete do online reklamyinvest money
 
Mezi naše spokojené klienty patří například TETA Drogerie, BEWIT, H2WORLD a další stovky firem. NOTIFEE je stále populárnější a jeho provoz je levnější s rostoucím počtem odběratelů notifikací. Nasazením NOTIFEE získáte nejen nový způsob oslovení návštěvníků stránek, ale také připomínkování a možnost remarketingu za velmi nízkou cenu.
 
Návratnost investice do tarifní platby bývá obvyklá již v prvních měsících užívání služby a délkou nasazení roste rentabilita služby. Navštivte naše stránky na www.notifee.cz a podívejte se na krátké edukativní video, kde se dozvíte, jak NOTIFEE funguje a jak může pomoci vaší firmě. S NOTIFEE se váš online marketing dostane na úplně novou úroveň!