Poptáváte služby v oblasti obrábění kovů? Oslovte UCB Technometal

Potřebujete zajistit kovovýrobu? Společnost UCB Technometal se specializuje na CNC soustružení, CNC frézování, nabízí též klasické kovoobrábění i obrábění, má k dispozici dělící centrum a perfektní strojní vybavení pro další práce. Firma klade důraz na kvalitu a přesné měření.

Nechte si zajistit kovovýrobu

Strojní výroba a obrábění kovů jsou činnosti, pro které nejsou běžné firmy vybaveny a poptávají je po těch specializovaných na kovovýrobu. Nejčastěji jde o výrobu různých dílů pomocí třískového obrábění – tedy soustružením a frézováním. V UCB Technometal se specializují především na obrábění přírub, kluzných pouzder, lišt, labyrintů, pojezdových kol jeřábů, nestandardních řemenic i stolů pro obráběcí stroje. Firma nabízí rovněž přesné obrábění polotovarů a odlitků všech litin i neželezných kovů, kam patří meď, mosaz a broz. Novinkou je obrábění hliníku a přesné obrábění oceli.

Díky CAD-CAM software dodává firma spolu s hotovým výrobkem rovněž protokol o měření, včetně materiálového certifikátu. Služby jsou poskytovány dle standardů ISO 9001:2015.

obrábění kovů-2

Rychlou a přesnou výrobu zajišťují CNC stroje

Společnost UCB Technometal využívá moderní zařízení pro CNC soustružení a frézování. Soustružení je možné až do průměrů 600 mm a délky 1000 mm, frézovat přesné díly lze až do rozměrů 900×500×400 mm s přesností 0,03 mm.Obrábět lze díly a odlitky z litiny, z oceli hliníku, mědi, bronzu a mosazi. Obecně je firma schopna nabídnou opracování obrobků až do hmotnosti 600 kg.

Rychlá dodávka je samozřejmostí

Kompletní objednávku výroby lze realizovat zcela online. Nutné je specifikovat poptávku, dodat výkresovou dokumentaci, specifikovat též jakost materiálu, požadavky na zkoušky a další dodatečné služby (například způsob doručení – vlastní doprava, dodání, způsob balení apod.). Firma dodává výrobky v nejkratším možném termínu. Pokud potřebujete jiný termín, je zapotřebí jej specifikovat v poptávce. Minimální objednané množství není nijak limitováno.