Pojďte vylepšovat – bydlení i firmu. Je nejlepší čas třeba na nová garážová vrata

Ve firmě stihnete objednávku různých úprav, třeba nová průmyslová vrata, ještě před koncem roku. A i pokud se chystáte na úpravy kolem rodinného domu, je právě podzim nejlepší čas na realizaci těchto prací. Do nového roku již můžete bydlet lépe.

Společnost Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety realizuje instalace venkovních žaluzií, venkovních rolet, garážových vrat i průmyslových vrat pro soukromé osoby i firmy. Firma poskytuje bezplatné poradenství, měření, návrh i následnou montáž. Produkty mají perfektně vyřešené ovládání a nabízí se v celé řadě barev.

garážová vrata-2

Venkovní žaluzie a rolety příznivě ovlivňují vnitřní teplotu

Naše obydlí se snažíme stále více otevírat do venkovního prostoru. Jenomže velká prosklená okna a zdi nemohou zůstat bez stínění. Venkovní žaluzie se dnes považují za nejmodernější a současně nejefektivnější řešení stínění.Umožňují větrat, i když jsou zatažené, v zimě snižují náklady na topení a v létě na klimatizování interiéru. Barevně si je hravě doladíte s fasádou či s okny.

Jinou možností jsou venkovní rolety. Vyrábí se z hliníku a může jít o podmítkové rolety, ale rovněž o předokenní rolety s pohledovým kastlíkem. Pokud si zvolíte ty s bezpečnostním závěsem, zabraňují též nadzvednutí pancéře rolety a jsou pro zloděje těžce překonatelnou překážkou. Slouží tedy i jako bezpečnostní prvek. Nabízí též ochranu před hlukem zvenčí.

Vyměňte konečně garážová vrata

Na garážová vrata dnes máme vysoké nároky – designové, bezpečnostní i funkční. Firma Pavla Bubíka instaluje především garážová vrata české značky Kružík a německé značky Hörmann. Firma vám nabídne sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata, ale i klasická dvoukřídlá vrata. K dispozici je obrovské množství barevných řešení.

Průmyslová vrata pro bezpečnou a snadnou manipulaci

Pro firmy společnost Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety dodává především průmyslová vrata. Jsou určena pro průmyslové a skladovací objekty. Firma nabízí sekční průmyslová vrata, rolovací průmyslová vrata, rychloběžná fóliová vrata i zavěšená průmyslová vrata.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení