Paletový kontejner využijete téměř v každém provozu

Skládací paletové kontejnery mají bohaté využití. Uplatníte je napříč odvětvími - ve výrobnách, skladech, logistice, maloobchodu i velkoobchodu. Na základě jakých parametrů vybrat takový, jež bude plně vyhovovat vašim požadavkům? Čtěte dál!

V logistice a skladování v první řadě myslete na kvalitu. S kontejnerem se musí dobře manipulovat, při skladování nesmí zabírat zbytečně mnoho místa a samozřejmě nesmí činit žádné problémy při transportu. K tomu by měl být pevný a disponovat patřičnou nosností.

Pokud plasty, tak plně recyklovatelné

Kde takové kontejnery seženete? Například v portfoliu společnosti Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o, za níž nejenže stojí padesátiletá zkušenost v oboru, ale především trh zásobuje jedněmi z nekvalitnějších a plně recyklovatelných plastových obalů vůbec. Pokud tedy sháníte kvalitní obalový materiál a zároveň vám není cizí ekologické smýšlení, jste na správné adrese.

Široké spektrum obalového materiálu

V nabídce společnosti najdete široké spektrum obalového materiálu. Spolu s praktickými skládacími paletovými kontejnery, jejichž hlavní předností je, že je můžete skládat na sebe, čímž máte možnost maximálně využít skladovacích prostor, se jedná o pevné paletové kontejnery, IBC kontejnery a široké spektrum přepravek – skládací, stohovatelné, nápojové stejně jako plastové palety a vozíky.

Několik tun v kontejneru? Žádný problém!

Na výběr tak máte kontejnery různých rozměrů i nosností. Výjimkou nejsou ani kontejnery, jež pojmou i několikatunový náklad. Nosnost skládacího kontejneru Magnum Optimum je například neuvěřitelných 750 kilogramů. On sám přitom v závislosti na jeho objemu váží mezi čtyřiceti a padesáti kilogramy. Pro potřeby průmyslové výroby to jsou vlastnosti přímo k nezaplacení. Kontejnery je navíc možné stohovat, což usnadňuje jak jejich transport, tak i samotné skladování. Zkrátka ideální paletový kontejner v pravém slova smyslu, nemyslíte? 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení