Kovovýroba, kterou hledáte – to je TORO TECH

Potřebujte zajistit práce v oblasti kovovýroby? Firma TORO TECH nabízí kompletní kovovýrobu, která zahrnuje celou řadu prací od dělení materiálu přes ohýbání, tryskání a povrchové úpravy až po následnou montáž u zákazníka.

Od svého vzniku v roce 2007 firma pro své zákazníky zpracovala tisíce různých zakázek. Odběrateli jsou české i renomované mezinárodní společnosti. Firma nabízí nadstandardní přístup k zákazníkům a full servis, co se týče vyhotovení zakázky, a to již od návrhu technologie jejího zpracováníKovovýroba se specializuje především na plazmové a autogenní pálení ESAB, laserové pálení TRUMF, úkosování, CNC ohýbání TRUMF TruBend 3120, tryskání a renovaci povrchů i na výrobu svařenců. Součástí služeb je rovněž značení výrobků a doprava hotových zakázek na místo, včetně montáže.

kovovýroba

Praktické zadávání zakázek a rychlá realizace

Zakázky si lze u firmy zadat snadno a rychle, stačí zaslat dokumentaci k výrobkům. Ve firmě vám však pomohou i se samotným návrhem a výkresovou dokumentaci jsou schopni připravit na klíč. Ať již si objednáváte řezání plazmou, řezání laserem, CNC ohýbání či jiné služby, obvykle je firma realizuje v termínu maximálně do 10 dnů. Což je na obor kovovýroby velice rychlé.

Firma vyrábí malé i velké zakázkové svařence

Žádanou službou je výroba svařenců. Společnost pro vás připraví ty rozměrově malé i velké (až do hmotnosti 1 tuny), kusové i malosériové. Firma svařuje především kovová zábradlí, schodiště, brány, branky, vrata, ploty, stoly, regály, mříže, a to včetně designových prvků. Firma přijímá zakázky jak od dodavatelských firem, tak od architektů i individuálních soukromých zákazníků. Svařence je možné vyrobit na základě dodané výkresové dokumentace, ale i s poptávkou na její vytvoření.

TIP: Aktuálně firma nabízí dopravu hotové zakázky do 5000 Kč a do 100 km u první zakázky zdarma. Nad 10 000 Kč je doprava u první zakázky zdarma bez ohledu na množství ujetých kilometrů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení