Jedinečný zážitek? Zkuste výběr těch leteckých

Máte rádi originalitu a chcete poznat vše nepoznané? Potrpíte si na jedinečné dárky, které chcete darovat svým nejbližším? Zapomeňte na tradice a zaměřte se na jedinečné zážitky, jako jsou například lety balonem, seskoky padákem či vyhlídkové lety třeba vrtulníkem.

 

 let balónem-2

Chcete strávit bezvadný čas s rodinou, přáteli nebo přemýšlíte nad vhodným dárkem k narozeninám případně pod vánoční stromeček? Vymyslet vhodný program nebo originální dárek občas dává pěkně zabrat. Je to většinou tím, že to, co baví vás, nemusí bavit jiné, a v případě dárků se zase může stát, že se netrefíte do vkusu nebo se dárek stane duplicitním. Existuje však řešení, které nevyjde nazmar. 

 

Trendem dnešní doby jsou totiž zážitky a vysokou popularitu si získaly zážitky letecké. Patří sem vyhlídkové lety balónem, vrtulníkem nebo letadlem a pro ty odvážnější a adrenalinu chtivé jsou k dispozici seskoky padákem. Zážitek, na který ani vy ani všichni zúčastnění jen tak nezapomenete.

 

Vyhlídkové lety balónem

 

Jedinečný zážitek, který je vhodný nejen pro romantické duše, ale pro všechny, kdo si chce užít poklidný výlet na čerstvém vzduchu s výhledem na krásnou krajinu a komu již bylo víc jak 8 let. Konečně možnost vidět svět z výšky a vychutnat si jedinečnou atmosféru. Pokud máte obavy o svoji bezpečnost, tak vše je pod přísným dohledem zkušených pracovníků a nelétá se za každého počasí. Můžete si užít privátní lety určené pro 2-4 osoby a získat nejkrásnější vyhlídkové lety ve výšce 500-700 metrů. 

 

Seskoky padákem

 

Seskoky padákem jsou určeny pro všechny, kteří mají více odvahy a chtějí si vyzkoušet něco víc adrenalinového, než je let balónem. To pravé vzrušení, které se vám doslova vryje do paměti, a nebudete po absolvování mluvit o ničem jiném. Ať už samostatný nebo tandemový seskok, každý z nich probíhá přímo z dveří letadla ve výšce 4 – 6 tisíc metrů. Potom vás čeká už jen volný pád a v případě tandemového seskoku na to nejste sami a jistí vás zkušený instruktor.

 

Vyhlídkové lety vrtulníkem, letadlem, větroněm

 

A aby těch zážitků nebylo málo, tak dalším takovým jsou vyhlídkové lety pořádané vrtulníkem nebo letadlem a také větroněm. Můžete si vybrat z možností připravených tras, nebo navrhnout také trasu dle svých představ. Kromě toho si můžete vyzkoušet, jaké to je být samotným pilotem a pro odvážnější jsou připravené akrobatické lety. Velice oblíbenou variantou jsou letecké stimulátory pro ty, kteří chtějí zůstat nohama pevně na zemi.