Jak ušetřit čas, peníze i starosti při výběru hypotéky?

Vybírání a sjednávání hypotéky je někdy opravdovým během na dlouhou trať – hodiny strávené počítáním úroků, čtením podmínek a schůzkami s bankovními poradci nejsou ničím ojedinělým. Za každou ušetřenou korunu tak ve finále zaplatíte svým časem. A právě proti tomu se rozhodl bojovat portál Hyponaklik.cz, jehož posláním je nabízet uživatelům ucelené informace o hypotékách a vybírat pro ně ta nejlepší možná řešení.

Seznamte se s portálem Hyponaklik.cz

Hyponaklik.cz je online hypoteční poradce, za jehož vznikem stojí zkušení hypoteční specialisté Ing. Martin Stupka a Tomáš Geissler. Ti svým klientům nabízejí nejen pomoc při vyřizování hypotéky, ale také veškeré potřebné informace. Na webových stránkách Hyponaklik.cz najdete kromě aktualit ze světa úvěrů také hypoteční kalkulačku, s jejíž pomocí si snadno uděláte lepší představu o svých možnostech. Stačí jednoduše zadat pár informací a během chvilky máte k dispozicisrovnání hypoték od různých bankovních institucí.

 

 

Proč si vybrat právě Hyponaklik.cz?

Běžnou praxí při vyřizování hypotéky je posuzování bonity klienta – banka zjišťuje klientovy příjmy i jeho platební historii. Každá společnost používá jiné postupy. Poradci z Hyponaklik.cz se na trhu pohybují dostatečně dlouho na to, aby metodiky jednotlivých bank dobře znali – klientovi tak mohou poradit, v které bance má větší šanci hypoteční úvěr získat.

Ohromnou výhodou, která vede stále více lidí k vyhledání nezávislého hypotečního poradce, je možnost volby – pokud využijete srovnávač hypoték, můžete si vybrat produkt přesně odpovídající vašim představám. Nebudete se muset přizpůsobovat produktům, které by se vám snažila nabídnout vaše domovská banka. Do té vůbec nemusíte chodit. S poradcem si snadno domluvíte schůzku kdekoli, kde vám to bude příjemné. Už žádné neosobní schůzky v bankách. Co raději vyzkoušet domácí prostředí nebo oblíbenou kavárnu? Poradce se navíc vždy přizpůsobí vašim časovým možnostem.

Hyponaklik.cz vám ušetří čas i starosti

Pokud se následně domluvíte nasjednání hypotéky, poradce za vás vyřídí veškerou administrativu, a to nejen s bankou. Mezi nabízené služby patří například i odhady nemovitostí, návrhy kupních smluvvypracované ve spolupráci s partnerskou advokátní kanceláří, zajištění vkladů na katastr nemovitostí nebo pomoc při zřízení potřebného pojištění. Hyponaklik.cz vám zkrátka ušetří nejen peníze, ale také čas a starosti. A co je na tom úplně nejlepší? Vy za nadstandardní služby spojené s vyřízením hypotečního úvěru nezaplatíte ani korunu – vše je financováno z provizí od bankovních institucí.

Přestaňte trávit svůj čas v bankách a na úřadech. Raději svěřte hypotéku odborníkům a sami dělejte už jen to, co vás opravdu baví.