Hydraulická zařízení nakupujte výhradně u autorizovaného prodejce

Hydraulika se hojně využívá v celé řadě průmyslových odvětví. Nepostradatelná je však nejen ve výrobě. Hydraulika pomáhá i ve stavebnictví, v dopravě a zemědělství.

Jak hydraulika funguje?

Hydraulická zařízení jsou založena na mechanice. Princip jejich fungování vychází z Pascalova zákona. Hlavní mechanismus je složen ze dvou nádob tvaru válce, které jsou spojeny trubicí. Vnitřní prostor je vyplněn kapalinou a uzavřen hydraulickými písty. Při vytvoření tlaku na píst o menším průměru působí na druhý píst i mnohonásobně vyšší síla než na první. Její velikost závisí na velikostech průměrů pístů.

K čemu hydraulika slouží?

Mezi nejznámější hydraulická zařízení patří hydraulické válce a hydraulické lisy, na nichž v mnoha průmyslových podnicích závisí velká část výroby. Hojně využívaná jsou i hydraulická čerpadla, mezi něž patří pumpy a agregátory. Ta mohou mít elektrický, benzinový, akumulátorový, vzduchový nebo manuální pohon. Hydraulické stahováky se liší nejen rozpětím a dosahem, ale také stahovací silou. V řadě oborů se běžně využívá i nejrůznější další hydraulické nářadí, které slouží například ke stříhání, děrování, rozpírání a ohýbání.

Proč si vybrat hydrauliku Enerpac?

Hydraulika Enerpac zahrnuje kompletní nabídku zařízení a nářadí pro velké výrobce, sklady, obchodní řetězce i řemeslníky. Ty pravé a hlavně spolehlivé pomocníky pro svůj obor činnosti si u firmy Enerpac najde opravdu každý. V nabídce jsou nejen jednotlivé kusy hydraulických nástrojů od střihačů kabelů a děrovaček přes ohýbače trubek až po transportní vozíky a zvedací stroje. Enerpac nabízí i kompletní údržbářské sady. Veškerá hydraulika Enerpac je precizně zpracovaná a splňuje zákonné požadavky. Při práci tak poskytuje maximální možnou přesnost i vysokou úroveň bezpečnosti.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení