Hliníková okna: oblíbené řešení moderní architektury

Hliníková okna jsou vyhledávaným řešením zejména v případě kancelářských budov a nejrůznějších staveb, kde je kladen důraz na maximální odolnost, bezpečnost, dlouhou životnost a také moderní vzhled. Hliníková okna se vyznačují na první pohled subtilní konstrukcí, což je dáno užšími rámy, které jsou nicméně velmi pevné. Rovněž se velmi dobře snoubí s moderními architektonickými trendy, kterým vládne minimalismus, střídmost a jednoduchost. Co dále stojí za jejich vzrůstající oblibou?

 

Hliníková okna nabízí mnoho řešení

S hliníkovými okny se můžeme setkat čím dál častěji. Je to dáno značnou variabilitou, kterou nabízí. Moderní technologie umožňují výrobu nadrozměrných rámů, které jsou nezbytné právě v případě kancelářských a podobných budov. Tyto rámy se stále vyznačují mimořádnou pevností a ani s odstupem času nedochází k jejich nežádoucí deformaci. Stejně tak skýtají řadu možností z hlediska barev a dekorů. To je umožněno různými typy povrchových úprav, konkrétně práškovým lakováním, laminováním fóliemi s dřevěnými dekory nebo jednoduchým barevným tónováním.

Přestože mnoho lidí nemá v hliníková okna důvěru, jejich předsudky jsou naprosto neopodstatněné. Moderní výrobní technologie zásadním způsobem zlepšily jejich užitné vlastnosti, zejména tepelně izolační. V jejich prospěch hovoří také jednoduchá údržba.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení