Férový realitní portál vám usnadní práci při prodeji a pronájmu nemovitosti

Chystáte se pronajmout, případně rovnou jinému zájemci prodat byt, rodinný dům či jinou nemovitost? Pokud s tímto procesem chcete mít co nejméně starostí a hodláte partnera najít rychle a snadno, pak je na místě využít služeb realitních portálů. Jedním z nich je CINCINK.

Realitní portál spolupracuje s Komerční bankou

CINCINK je férovým realitním portálem, za nímž stojí silný obchodní partner. Je jím Komerční banka, která patří k největším tuzemským bankovním ústavům a má tudíž silné zázemí. Díky tomu je zmíněný portál schopný nabídnout nejen kvalitní spolupráci, pakliže chcete prodat či pronajmout dům (nebo když nemovitost naopak hledáte), ale poskytuje také kvalitní právní služby. V neposlední řadě se vám může hodit i hypotéka, kterou díky spolupráci portálu s Komerční bankou uzavřete za výhodnějších podmínek, a to bez složitých administrativních úkonů. K výpočtu konkrétních finančních parametrů vám jistě poslouží i hypoteční kalkulačka online, na níž si jednoduše spočítáte, na kolik peněz vás hypoteční úvěr v případě koupě nové nemovitosti vyjde.

Inzerce zdarma

CINCINK je férovým realitním portálem nejen z toho důvodu, že nabízí inzerci zcela zdarma. K jeho největším přednostem totiž patří hlavně doprovodné služby, jež můžete využít v momentě, kdy se rozhodnete pro prodej či pronájem bytu, rodinného domu, pozemku, skladů a dalších nemovitostí.

Odhad ceny nemovitostí

Jednou z velmi užitečných služeb je odhad ceny nemovitosti. Tento proces bývá majiteli bytů a rodinných domů dosti často opomíjený, což je jednoznačně na škodu, protože se tak mohou připravit klidně o desítky, ba dokonce stovky tisíc korun. Samotný odhad přitom stojí naprosté minimum peněz. Díky němu však získáte jasný přehled o tom, kolik ve skutečnosti za nemovitost můžete dostat. Pak už je jen na vás, zda cenu úmyslně nastavíte výše či méně, záleží samozřejmě i na aktuálních podmínkách na trhu s nemovitostmi. V současnosti jsou velmi příznivé, o byty a domy na prodej je mimořádně velký zájem po celé České republice.

Profesionální vyobrazení inzerované nemovitosti

Abyste byli schopni váš dům či byt prodat v dohledné době, je zapotřebí nejen samotná inzerce, ale také její kvalitní prezentace. Portál CINCINK vám v rámci svých služeb nabízí zajištění profesionální vizualizace interiéru tak, aby měli případní zájemci dokonalý přehled o tom, za co v budoucnu zaplatí. Pakliže byste si vystačili jen s nějakými domácími fotografiemi, nemuselo by to dělat dobrý dojem. Zbytečně byste snižovali počet případných osob, které by o nemovitost mohly projevit vážný zájem.

 

Daňový poradce

S prodejem a pronájmem nemovitosti jsou mnohdy spojené starosti kolem odvádění daní. Proto realitní portál CINCINK v případě vašeho zájmu funguje rovněž jako daňový poradce. Budete pak mít jistotu, že všechny nutné doklady a formuláře odevzdáte příslušným úřadům včas, s daněmi tudíž nebudete mít žádné problémy.

Portál CINCINK poskytuje celou řadu dalších produktů, díky nimž pro vás prodej, pronájem a koupě bytu nebude nijak stresující záležitostí. Namátkou se dá zmínit ještě kupříkladu úschova peněz, technická inspekce nemovitosti, textace prodejního inzerátu, 3D plánek nemovitosti a komplexní právní služby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení