Co patří k Vánocům kromě dárků? Především krásné vánoční osvětlení a cukroví

Původně křesťanský náboženský svátek, který se slaví zhruba od 2. století, Vánoce, se v moderní době přetransformoval na svátek rodiny. Právě vánoční čas je obdobím v roce, kdy se snažíme dát dohromady celou rodinu a alespoň jednou v roce se sejít u společného stolu. A je jedno, jestli u štědrovečerní tabule, případně v následující dny vánočních svátků. K Vánocům patří pamlsky v podobě cukroví, ale i vánoční dekorační osvětlení.

osvětlení vánoce

 

Vánoční LED osvětlení osvítí exteriér i interiér

„Blbnutí“ se světýlky – to jsou dnes moderní Vánoce. Vánoční LED osvětlení umí na domě rozsvítit nádherné hvězdné sítě, visící rampouchy i napodobit padající déšť či sníh. Fasáda, světly ozdobené stromy na zahradě, pergoly – to vše může zářit pestrými barvami, nebo se decentně rozzářit teplým bílým, či namodralým studeným bílým světlem. Největším hitem jsou ale výrazná modrá světla.

Světla však samozřejmě sluší i interiéru. A to nejen na vánoční stromek. I když i ten umí nabídnout novinky. Třeba pokud jde o bohatost světýlek díky delším světelným řetězům, nebo v podobě svítící vánoční hvězdy na vrchol stromečku. Další vánoční světelné dekorace však mohou zdobit rámy oken, dveře, trámy v podkroví, stát na parapetech, na stole, na komodách a policích. Nádherné jsou světelné řetězy ledabyle vložené do křišťálových váz, případně jen tak zakomponovány do zátiší s ovocem na stole.

Nezapomeňte na tradiční vánoční cukroví

Pečení cukroví je vyhlášeným vánočním zvykem. Mnozí máme štěstí, a tradiční recepty dědíme z generace na generaci. Někdy nám však přece jen chutná více u jiných. Pojďte se podívat na nejlepší recepty na vánoční cukrovíNa klasické rumové kuličky, kokosky, perníčky, linecké, vanilkové rohlíčky, ale i na marokánky či plněné ořechy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení