Co obsahuje program MBA Leadership?

Studium MBA (Master of Business Administration) programů je v řadě oborů vyhledávaným způsobem zvyšování kvalifikace a součástí systému celoživotního vzdělávání. Vhodný je pro podnikatele, vedoucí pracovníky v prostředí státní správy či samosprávy, a především pak pro členy středního, vyššího i vrcholového managementufirem nebo ty, kdo se na podobnou pozici připravují. Program MBA Leadership poskytne absolventům významnou konkurenční výhodu a nasměruje jejich profesní a kariérní růst správným směrem.

 

 

Program pro lídry současné i budoucí

Vedoucí pozice s sebou vždy přináší velkou dávku zodpovědnosti a nutnost zvládnout nejen věcnou část toho či onoho oboru, ale je spojena s potřebou být pracovnímu týmu skutečným lídrem. Právě vlastnosti a schopnosti nezbytné pro tuto roli jsou v rámci programu cíleně rozvíjeny prostřednictvím řešení případových studií z praxe v kombinaci s teoretickou stránkou problematiky. Program pracuje i s dosavadními zkušenostmi studentů, kteří si mimo jiné osvojí správné postupy a řešení v oblasti komunikačních dovedností, sebekoučinku i managementu lidských zdrojů.

 

 

Dobrý lídr jako firemní poklad

Program rozvíjí i další vlastnosti, které musí patřit do portfolia špičkového managera. Ten musí ovládat schopnost řízení projektů i dobře pracovat s podnikovou vizí a firemní kulturou či identitou. Stejně jako jiné MBA programy je i studium specializace Leadership koncipováno tak, aby co nejméně ovlivňovalo běžný pracovní program studentů, a přitom jim předalo maximum nových zkušeností. Absolvent programu bude na své pozici pracovat efektivněji a z jeho práce bude významně profitovat celá firma, což zaměstnavatelé dobře vědí. Sám absolvent tak významně zvýší svoji cenu na pracovním trhu a posílí tak svoji pozici ve firmě nebo snadněji zaujme potenciálního nového zaměstnavatele.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení